Home 1 › Forumuri › Întrebări și clarificări privind protecția muncii › Protectia muncii › Răspunde la: Protectia muncii
8 mai, 2026 la 2:18 pm
#4266
Participant
TRANSHUMANTA
Îi rugăm pe elevi să poarte echipamentul de protecție în toate spațiile indicate. Îl oferim noi, dar trebuie purtat mereu, nu doar ‘când își amintesc’.
